Dobrovolné spoření na důchod
pro správné rozhodnutí

Dotazy, diskuze, zkušenosti

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

klusak mirek  (2.2.2014 18:26)

prisel jsem v praci o 60 procent sluchu a mam alergii na ropne produkty. Mam 2 nemoci z povolani .mohu zadat o invalidni duchod ? Pracoval jsem 40 let a byl jsem propusten.

Bejdáková Alena  (8.9.2013 7:53)

Dobrý den chtěla bych se zeptat na invalidní důchod 1.stupně,je při něm možno býti zaměstnaná?a do jaké výše si mohu přivydělat.Děkuji s pozdravem Bejdáková

libuše kovaříková  (24.10.2012 14:54)

dobrý den, již od roku 2000 pobírám částečný invalidní důchod první stupen a ráda bych zažádala o přeložení do stupně vyššího, poněvadž jsem vloni byla na operaci zad, lázně a v příštím roce mě čeká operace kloubu... můj zdravotní stav se nelepší, ba naopak, pracuji na čtyřhodinový úvazek jako švadlena, což mému zdravotnímu stavu moc nepřidá, nesmím moc sedět, nakázal lékař. bohužel v 56-ti letech sehnat jinou práci je jaksi nemožné. Můžete mi poradit, jak postupovat při žádosti o změnu stupně inval.důchodu, jaký tiskopis či co vše a kam doložit... Bydlištěm spadám pod Kroměříž... děkuji Libuše

Oldřiška PECOVÁ  (15.10.2012 21:16)

Pobírám předčasný důchod a zároveň pracuji jako OSVČ,letos ,v měsíci říjnu mi vzniká nárok na plný starobní důchod,musím si nechat výplatu předčasného důchodu přepočítat na plný starobní ?


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x