Dobrovolné spoření na důchod
pro správné rozhodnutí

Spoření na důchod, úvěry

Zajistěte se na důchod investicí do nemovitostí

Zvažujete možnosti, jak se zajistit na důchod už teď? Máte do důchodu sice daleko, ale říkáte si, že to uteče jako voda? Proč zajištění na důchod neřešit raději hned? Máme pro Vás možnost, jak se zajistit na důchod velmi dobře.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Zajistěte si klidné stáří

Pokud jako většina dalších rozumných občanů chcete zažít klidnější stáří, měli byste si ještě do letoška stihnout uzavřít svůj penzijní fond, ideálně typ staré a výhodné smlouvy. Pro ty, kdo už ho mají, máme pár důležitých informací, které se ho dotknou od prvního dne roku 2013.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Správná rozhodnutí se správným výsledkem

Pro zajištění na důchod je nezbytné učinit správná investiční rozhodnutí. Ani konzervativní volba spoření nemusí být bezpečná, ať už s ohledem na zvolené místo, kam investujete nebo z důvodu nízkého výnosu, který může pohltit inflace.

Pro získání podrobnějších informací, které usnadní výběr správného spořicího nástroje je vhodné zorientovat se v tématu například prostřednictvím Finance-Investice.cz, který přináší detailní rozbory, které by měly být podkladem správného rozhodnutí.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x