Dobrovolné spoření na důchod
pro správné rozhodnutí
Spoření na důchod, úvěry

Zajistěte se na důchod investicí do nemovitostí

Zajistěte se na důchod investicí do nemovitostí

Zvažujete možnosti, jak se zajistit na důchod už teď? Máte do důchodu sice daleko, ale říkáte si, že to uteče jako voda? Proč zajištění na důchod neřešit raději hned? Máme pro Vás možnost, jak se zajistit na důchod velmi dobře.

Tipů a rad, jak investovat své našetřené peníze je všude dost. Jak ale investovat opravdu velmi výhodně? Zdají se Vám spořicí účty nevýnosné? Investovat do komodit nechcete, protože s tím nemáte dostatek zkušeností? Co říkáte na možnost investovat do nemovitostí a mít své peníze zajištěné? Na našich stránkách si můžete porovnat úrokové sazby a výnosy.

Investice do nemovitostí

Investujte do nemovitostí s Nexta Finance a získejte nejvyšší výnos na trhu s maximálním zajištěním vkladu. Sami si můžete zvolit investiční program, který Vám bude vyhovovat nejvíce!

S Nexta Finance investujete do nemovitostí pouze na území ČR a Vaše vložené investice jsou vždy zajištěné zástavním právem, zajišťovacím převodem nebo notářským zápisem o uznání dluhu.

Bojíte se, že vložené finanční prostředky budete potřebovat dříve, než je doba investičního programu? U nás si na rozdíl od klasických termínovaných vkladů či penzijních fondů můžete peníze kdykoliv vybrat a to bez jakéhokoliv postihu! Samozřejmostí je také nepřetržitý přehled o aktuálním zhodnocení Vašich prostředků. Na požádání Vám sdělíme, jak vzrostly Vaše vklady za dobu, po kterou s Nexta Finance již investujete.

Zajištění na důchod?

Právě díky investicím do nemovitostí s Nexta Finance se můžete mít v důchodu jako v bavlnce. Pokud Vám skončí investiční program a Vy budete chtít peníze znovu investovat a získat tak ještě větší výnos, pak samozřejmě můžete! Dovolují Vám Vaše finanční prostředky investovat do více investičních programů? Neváhejte a investujte! V důchodu určitě výnosy z investic oceníte!

Pro investice do nemovitostí nás stačí kontaktovat! My s Vámi vše potřebné již projednáme a v případě potřeby vysvětlíme!

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe