Dobrovolné spoření na důchod
pro správné rozhodnutí

Stavební spoření

Přehledně: s čím se nyní předhánějí stavební spořitelny

Zájemců o stavební spoření nijak zásadně neubývá. Dokládají to statistiky ministerstva financí i samotné stavební spořitelny. Výrazné změny v nabídkách stavebního spoření, jako je třeba odpuštění poplatku za uzavření smlouvy či poplatku za roční vedení účtu, se proto zatím nekonají.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

dsd-panelak

Schválené změny u stavebního spoření ho okradou o veškerou přitažlivost. Jaké úročení stačí na trhu najít, abyste dosáhli stejné výnosnosti?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

dsd-otaznik-2

Vláda přikročila v rámci úsporných opatření ke kroku, který se dotkne a pravděpodobně také naštve mnoho lidí - zdanění stavebního spoření. I když je tento krok logický a nejspíše i potřebný, téměř každá domácnost tak přijde o jeden z nejvýhodnějších spořících nástrojů na našem trhu. Pokud tedy budeme chtít v příštích letech zajímavý výnos, budeme se muset poohlédnout po něčem jiném.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x